GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 4424217
nr 442 4217
Terrin
Gustavsberg 1800-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 december 2006
kl 17:10:11
100 kr
350 kr
500 kr
550 kr
650 kr
1.000 kr
800 kr
950 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr